ייצוג חיילים

ייצוג חיילים

במהלך השירות, חיילים בשירות סדיר, קבע או מילואים, נדרשים לעיתים לשכור את שירותיו של עורך דין שייעץ להם וייצג אותם אל מול המערכת הצבאית. לייעוץ זה יש חשיבות גדולה משום שעלולה, במהלך השירות הצבאי, לחול הסתבכות בעבירה פלילית (סמים, סחר בנשק, עריקות והשתמטות, התנהגות שאינה הולמת, עבירות מין) וללא עורך דין מומחה שמכיר את דיני הצבא ואת המערכות על בוריין, עלולים לקרות תרחישים בלתי רצויים שניתן להימנע בהם בנקל על ידי ייעוץ מקצועי.

הסתבכות בעבירות פליליות – מערכת המשפט הצבאית אינה דומה למערכת המשפט האזרחית, זאת משום טיבה כמערכת הבנויה במהותה על משמעת. הסתבכות בעבירה פלילית בצבא אינה דבר של מה בכך ועלולה לגרור עימה סנקציות מרחיקות לכת ומאסר מאחורי סורג ובריח, בדיוק משום כך כדאי להתייעץ עם עורך דין מומחה בדין הצבאי.

ייעוץ לוועדות התאמה – עורך דין אינו יכול ללוות את החייל לוועדת ההתאמה, אולם יכול לייעץ לו ולדאוג להעברת מסמכים בשמו. כמו כן יכול עורך הדין להגיש ערר על החלטת הוועדה.

ייעוץ והכנה לדין משמעתי – דין משמעתי הינו משפט המתנהל בתוך כותלי הצבא ומחוץ לבתי הדין הצבאיים בקשת עבירות. עורך דין אינו יכול ללוות את הנידון אולם ישנה חשיבות רבה להסתייע בו לצורך ייעוץ, הכנה לקראת המשפט והכנת חוות דעת משפטית הסוקרת את הראיות בתיק.

צרו קשר

משרדינו זמין לפניותיכם 24/7 ביממה בערוצים הבאים:
או השאירו את פרטיכם בטופס הנ"ל ונציג משרדינו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי:
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן